O nás

SNEAKER jsou víc než jen ochrana vašich nohou. Jsou součástí vašeho osobního vzhledu, vnější výraz vašeho vnitřního já, rozvinutí toho, kdo jste. Nemusíš být nutně sběratelem tenisek, abys věděl, že v posledních letech se tenisky a technologie posunuly a nové modely a kolekce přicházejí každou sezónu. Takže, jak si vybrat tenisky, které nejlépe odpovídají tvému stylu?

BARBER je víc než jen člověk, který (doufejme) ví, jak ostříhat vlasy. Holič je muž, na kterého spoléháme, aby nám udržel dobrý vzhled, muže, který chápe náš osobní styl, muže, který ví, jak vytvořit obraz, který chce svět vidět. V minulosti bylo holičství také veřejným fórem živé debaty, diskuse a komunity. Místo, kde chlapci zažívají první holení a vítaní v dospělé společnosti. Místo, kde se dělají přátelství, utváří se veřejné mínění a rodí se trendy.

SNEAKER BARBER je místo, kde najdete všechno z toho. Začali jsme na Slovensku v Bratislavě formou pop-up storu a jako první jsme přivedli místním obyvatelům slavného amerického holiče. Rok poté jsme založili náš obchod v České republice, konkrétně v Praze, kde nás najdete dosud. Sídlíme na adrese Veverkova 6 v Praze 7 – Letná, kde se SNEAKER BARBER napojuje na obchod s vinyly. Ve společnosti je naše prodejna známá jako oblíbené místo, kde se schází lidé z odlišných kultur, aby viděli přátele nebo pochytili zprávy ze sousedství. Proto často organizujeme drobné kulturní akce, jako jsou hudební live streamy, vinylové releasy a nejdůležitější vydání “teniskových specialit”. Pokud budete mít příležitost, přijďte se k nám podívat na vlastní oči.

Ve SNEAKER BARBERu si nekoupíte obyčejné tenisky, které vidíte běžně na ulici. Soustředíme se na výběr toho nejlepšího – každou sezónu, každou kolekci, každý model je dokonale zvolen. Pro nás jsou tenisky jako alchymie a chtěli bychom světu rozšířit naši misi, že každá teniska je jiná, originální a jedinečná – stejně jako osoba, která je nosí.

SNEAKER BARBER
Veverkova 6
170 00 Prague 7
Česká republika
+420720074004
info@sneakerbarber.com

Pondělí: 12:00 – 19:00
Úterý: 11:00 – 19:00
Středa: 11:00 – 19:00
Čtvrtek: 11:00 – 19:00
Pátek: 11:00 – 19:00
Sobota: 12:00 – 16:00

SNEAKER BARBER